Блог » Email Marketing » Эффективный мэйлинг

Эффективный мэйлинг

17.06.2014 Diana Solomko 5 min read
Аватар

E-mail można napisać — ale skuteczny mailing jest zupełnie inna historia. Odpowiednia konstrukcja maili powinni ustawić miejsce docelowe, aby przenieść się do swojej stronie internetowej , a następnie do przeprowadzenia działań (np. Zakup, wypełnienie formularza). Dodatkowo, jest również bardzo ważne, aby pamiętać, że wiadomość jest pozostawienie pozytywnego trwały ślad w pamięci użytkownika.

E-mail marketing

Na każdym etapie, klient musi mieć silne przekonanie, że:

skuteczny mailing

Jak stworzyć skuteczny mailing ? Należy skupić się na trzech elementach:

1.    Temat wiadomości,

2.    link do lądowania

3.    Landing Page .

Dobry tytuł = szansa skutecznego mailingu

Ciekawe i intrygujące temacie zwiększa szanse, że wśród wielu innych odebranych e-maili zawiadomienie konsumentów i zainteresowanych naszą wiadomość.

Oto kilka wskazówek, które pomogą stworzyć skuteczny mailing:

Oczywiście, nie zawsze uzasadnione przez wyżej wymienionych przedmiotów. Być może, że to prosty header bez ciekawej grze słownej lepsze niż uzasadnione wyrafinowanego (czasami genialny) hasłem.

Aby go przekonać do kliknięcia

Gdy konsument jest już wspierane przez ciekawy nagłówek otworzy wiadomość, uważa się, aby skierować jego uwagę tak, że odsunął się do włożonej odniesienie do serwisu.

Odpowiednia zawartość komunikatu powinien przekonać e-mail odbiorcy do zapoznania się z ofertą. Tutaj nie należy przesadzić — zbyt długie oświadczenie dotyczące konsumenta oponach produkt i chwaląc też — przestraszyć.

Zawartość powinna być krótka , opisuje (najlepiej na pozycji ) fakty dotyczące korzyści, jakie może przynieść korzystanie z oferowanych produktów. Pierwszy akapit — to nagłówek — jego zadaniem jest spowodować ciekawość i zorganizować dla dalszego czytania. Skuteczny mailing zawiera pędu, skłonność do realizacji działania, takie jak „Kup teraz”, „Sprawdź” albo „Zobacz więcej”.

Tworzenie mailingu

Drugi aspekt — graficzny zawartość pocztowy. Tworzenie to powinien pamiętać ograniczenia techniczne — obraz jako „light” (w kilobajtach) do e-mail bezpiecznie przyszedł do wszystkich miejsc. Wizualne bodźce są niezwykle ważne w pozyskiwaniu i przetwarzaniu informacji.

Obrazy maili wpływa na wyobraźnię, powinny zachęcać do włączenia i wzmocnienie reputacji firmy (patrz logo, kolory firmowe). Ale pamiętaj — lepiej jest mniej atrakcyjny, ale skuteczny mailing, co za piękny, artystyczny obraz, który nie zapewnia wysoką konwersję.

Skuteczny mailing = landing-Page

Niektóre z narzędzi e-mail marketing pozwala obserwować reakcję konsumentów. Programy zawodowe e-mail marketing posiada funkcję statystyk, które pomogą Ci szybko znaleźć ile osób otworzyło newsletter, ile konsumenci wypisania się z newslettera, lub ile zostało zawarte na naszej stronie internetowej. Ale reakcja na e-mail — to tylko połowa sukcesu . Może też być śledzone za pomocą Google Analytics.

Keep-Calm-A-Use-strony docelowej

Cała magia nawrócenia powinno odbywać się po kliknięciu na link i logowanie do witryny klienta. Jeśli wyślesz je do:

Czy potrzebny jest specjalny, dostosowany do specyficznych E-biuletynu strony docelowej — Optymalizacja Landing .

Trzeba tylko 3-4 sekund aby nakłonić użytkownika do skorzystania z oferty. W przeciwnym razie będzie on opuścić witrynę. W rezultacie — klient jest stracone, i cała mailing do niczego. W związku z tym, należy przestrzegać następujących zaleceń:

Czy masz do czynienia z żadnymi niedawno ciekawych przykładów korespondencji e-mail? Udział w komentarzach!

Аватар

Diana Solomko

Are you looking for the hottest landing page tips?

Enter your email to get updates straight to your inbox.

Subscribe
We are using cookies for analytical purpose. Learn more.